Güncel ve tarafsız yeni nesil haber sitesi

Neler Dedi Neler

Neler Dedi Neler
1.481
08 Ağustos 2021 - 11:59

Türkiye’de günlerdir devam eden orman yan-gınlarını söndürme mü-cadelesine kardeş ülke Azerbaycan da destek vermeye devam ediyor. Yangının ilk günlerinden itibaren kendi ülkelerini korurmuşçasına a-levlerle sa-vaşan Azerbaycan as-kerleri, hem karadan hem de havadan mü-dahalesini sürdürüyor.

Azerbaycanlı itfaiyecilerin alevlerle yaptıkları mü-cadele hem meslektaşlarından hem de Türk halkından büyük takdir görüyor.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ GÖSTERDİ Ancak Azerbaycanlı askerlerin bu mü-cadelesi ünlü estetik doktoru olarak tanınan Nüket Eroğlu’nu rahatsız etti. ”NE İDÜĞÜ BELİRSİZ” Eroğlu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Azerbaycanlı as-ker gelmiş, benim topraklarımda geziyor ne idüğü belirsiz. Yani baktığınızda gerçekten bir anlam veremiyorum.” dedi.

“KENDİ ELLERİMİZLE YAKTIK” Katıldığı televizyon programlarıyla adını duyuran Eroğlu, Azerbaycan as-kerlerine ha-karetler ettiği Instagram sayfasında yayınladığı diğer videolarda yan-gınlara yeterince mü-cadele edilemediği ima ederek “Dizlerimize vurmanın hiç bir anlamı yok. Evet ülkemiz ya-nıyor. Ülkemizi kim yaktı biliyor musunuz? Biz yaktık. Kendi ellerimizle yaktık” ifadelerini kullanmıştı.

PAYLAŞIMLARINI YORUMA KAPATTI Eroğlu, Azerbaycanlı as-kerlere hakaret ettiği videoya gelen tepkiler üzerine, Instagram paylaşımlarını geriye dönük olarak yoruma kapattı.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bunları Yapmalısınız
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuğun İsteği
GÜNLÜK HABER AKIŞI
KAVURUCU SICAKLAR GELİYOR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Profesör ve Öğrenci
GÜNLÜK HABER AKIŞI
yansıyacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Antalya’da Deprem
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yapmayın Dedi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hamle Geldi
POPÜLER VIDEO GALERİLER
google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.