Güncel ve tarafsız yeni nesil haber sitesi

Şampuanın İçine Ekleyin

Şampuanın İçine Ekleyin
2.542
26 Ağustos 2021 - 12:08

Bir çok uzman şekerin za-rarlı olduğuna dair açıklamalarda bulunuyor. Soframızdan mutlaka şekeri kal-dırmamız gerektiğini belirtiyorlar. Üç beyazdan bahsederken şekerin ilginç faydası herkesi şaşırttı. Yapılan bir araştırmaya karşı şoke eden bir bilgi şaşırttı. Buna göre şekerin bakın nasıl bir etkisi varmış şampuan içine ekleyince olanlar anlatıldı:

Evet Şekerin vücudumuza za-rarları elbette vardır. Ancak bir uzman saçlarımızı güzelleştirecek ilginç bir formülden bahsetti. Formülün sahibi Dr. Francesca Fusco tarafından yapılan öneriye göre şampuana şeker eklersek saçımız daha temiz ve daha sağlıklı oluyormuş..Dr. Francesca Fusco’ya göre 1 kaşık şeker eklerseniz şampuanı saç derisine nazikçe masaj yapılmalı.. Ardından Saç derisindeki ya-pışkan mad-deler temizleniyor. Ö’lü derileri ortadan kalkıyor ve bakım ürünlerinin saça daha etkili şekilde nüfus etmesi sağlanıyor.

Bununla birlikte saçlar daha iyi temizlenip nemleniyor açıklamasında bulunan Dr. Francesca Fusco birde uyarıda bulunmuş buna göre: Şeker nemlendirici şampuanla karıştırılmalı ve sadece 4 yıkamada bir uygulanmalı. Yani bugün yaptıysanız en az 4 gün boyunca bu uygulamayı yapmamalısınız… Öneri bu şekilde olsa da kendi doktorunuza danışmadan uygulamanızı önermeyiz…

POPÜLER VIDEO GALERİLER
google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.