Güncel ve tarafsız yeni nesil haber sitesi

ONUN BU HALİNİ İZLEYEN HAYRANLARI GÖZYAŞLARINA BOĞULDU!

115

Ünlülerin hayatı her zaman bizlerin sandığı gibi ihtişamlı, sorunlardan uzak, zenginlik içerisinde hayatın sefasını süren noktada olmayabiliyor.
Hayatlarının bazı dönemlerinde her insan gibi çeşitli sıkıntılarla
baş etmek zorunda kalabiliyorlar. Kimi sağlık, kimi aile,
kimi de maddi problemlerle boğuşuyor.

MADDİ SIKINTILARLA BOĞUŞAN ÜNLÜLER

Ünlü isimlerin yükselişlerinden daha çok düşüşleri ilgimizi çekiyor. Lüks içerisinde yaşadıkları hayatı seyrederken düşüşleri de merak uyandırıyor. Bazen eşleri, arkadaşları, yakınları tarafından dolandırılıyorlar. Bazen ise tercih edilen isim olmaktan çıkıp ekranlarda göremediğimiz bir hale gelerek işsizlikle mücadele ediyorlar.

Çok kazandıkları dönemlerde yarınları düşünüp yatırım yapmasını bilen ünlüler zorlu günlerin üstesinden gelebilirken, akarken kenara atmayı bilmeyenlerin çöküşüne hep birlikte tanık oluyoruz. Hatta bir yerden sonra öyle bir noktaya geliyor ki isimlerini bile unutuyoruz.

Peki hangi ünlüler maddi sıkıntılarla boğuştu/boğuşuyor?

İşte bir zamanlar kariyerinin zirvesine ulaşan pek çok ünlü ismin hayatlarının kabusa dönüş hikayesi VİLLASINI KAPTIRDI!

Kibariye’nin başı dertte! Yaşadığı gecekonduda elektrik olmayan Kibariye borçları nedeniyle Bodrum’daki villasını kaybetti.

Alacaklıları ile başı belada olan Kibariye, Bodrum Gündoğan’daki villasını salgın döneminde biriken borçları sebebiyle satışa çıkardı. Bir zamanlar eşinin borçlarıyla boğuşan Kibariye, ‘Ali’nin kumardan, ticari hayatından borçları olabilir. Oynamıştır, geçti bitti… O benim kocam. Para yine kazanılır. Ama ailede sağlık, huzur ve mutluluk hepsinden önemlidir.’ açıklamasını yapmıştı…

Aydın Adıgül

Bir zamanlar İbrahim Tatlıses, Dilberay ile Bülent Serttaş gibi ünlü isimlerle ayın sahnede bulunan Elazığlı saz ve ses sanatçısı Aydın Adıgül, başından geçen kaza sonucunda mesleğine devam edemez hale gelince seyyar tezgahta çorap satışı yapmaya başladı.

google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.