Güncel ve tarafsız yeni nesil haber sitesi

O Ülkeyi Açıkladı..

O Ülkeyi Açıkladı..
726
25 Mayıs 2021 - 8:56

Sedat Peker’in arkasındaki ülke açıklandı. Mısırlı gazeteci dikkat çeken açıklamalar yaptı. Sabır Meşhur, Peker’in sadece bir piyon olduğunu ve arkasında Birleşik Arap Emirlikleri’nin olduğunu söyledi. Sabır Meşhur, Youtube üzerinden bir video paylaştı ve Sedat Peker olayını gündemine taşıdı. Son dönemde Süleyman Soylu’yu hedef alan açıklamaları ile ön plana çıkmayı başaran Sedat Peker’in arkasındaki ülkeyi de açıkladı.

Birleşik Arap Emirlikleri’nin Sedat Peker’in arkasında olduğunu ve Sedat Peker’in bu durumu çok iyi kullandığını söyledi.

“HE-DEFLERİ TÜRKİYE’Yİ BÖLMEK” Sabır Meşhur, Youtube videosunda Sedat Peker’in videolarını ele alarak neler anlatmaya çalıştığını açıkladı. “Bizlere bazı mesajlar vermek istiyor, diyen gazeteci Türkiye içerisindeki din mensupları ve Irklar arasındaki çekişmeleri tetiklemek istiyor. Ayrıca Alevilerin zul-me uğradığını ve bunun gibi gerçeği yansıtmayan şeyleri aktarmaya çalıştığını söylüyor.”

Mısırlı gazeteci amaçlarının Türkiye’yi bölmek olduğunu ve bunun için çalıştıklarını söyledi. “Amaçları Türkiye’nin tam bağımsızlığı ve sorunlar çıkarmak. Suriye Irak Lübnan’ı bölmeyi başardılar. Türkiye Devleti son derece güçlü buna cevap verebilir. Ben Türk milliyetçilerine ve Türk insanına kesinlikle güveniyorum. Bu tarz oyunlara gelmeyeceklerdir.”

“Konuşmalarında İmamoğlu’nun adını açıkça belirtmese de alttan alttan bunun yolunu yapıyor. Açık bir şekilde dememesinin tek nedeni stratejik planlarıdır.”

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bunları Yapmalısınız
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuğun İsteği
GÜNLÜK HABER AKIŞI
KAVURUCU SICAKLAR GELİYOR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Profesör ve Öğrenci
GÜNLÜK HABER AKIŞI
yansıyacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Antalya’da Deprem
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yapmayın Dedi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hamle Geldi
POPÜLER VIDEO GALERİLER
google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.