Güncel ve tarafsız yeni nesil haber sitesi

Müge Anlı ve Babası

Müge Anlı ve Babası
903
25 Kasım 2021 - 12:44

MÜGE ANLI’NIN BABASI KİM NEDEN KÜSLER .. BABASI NE A-MELİYATI OLDU ? ATV ekranlarında yaptığı programda kendisine başvurup vatandaşların kayıp babalarını bulan Müge Anlı, kendi babasını en zor gününde yalnız bıraktı.

Babası gözyaşlarına boğulurken, çevresinden Müge Anlı’ya eleştiriler gelmeye başladı. Müge Anlı’nın babası kim?.. Babasıyla Müge Anlı neden konuşmuyor?.. Babasını en son neden görmek istemedi?.. Müge Anlı kendi kızı Lidya Müge Akdağ’ı kendi babasıyla da görüştürmediği iddia edilmişti… Müge Anlı’nın ismi bu kez babası İhsan Anlı ile yeniden gündemde. Odatv’nin haberine göre ka-nser hastalığına yakalanan İhsan Anlı, hayati bir am-eliyat geçirdi.

Son dönemde yakın çevresine sık sık kızı Müge Anlı’yı görmek istediğini ileten Anlı’ya kızından beklemediği bir haber geldi. Ka-nser a-meliyatı olan babası İhsan Anlı, a-meliyatın ardından Anlı, kızını sayıkladı. Müge Anlı, annesinden boşandığı için hayati tehlikesi bulunan babasının yanına gitmedi. Komadan uyanan baba İhsan Anlı ise uykuda olduğu süreçte Müge Anlı’nın gelip gelmediğini sorsa da olumsuz cevap alınca gözyaşlarını tutamadı.

Yaptığı programda kendisine başvurup vatandaşların kayıp babalarını bulan Müge Anlı’nın, kendi babasının yanına gitmemesi ise çevresinde eleştiri konusu oldu. Müge Anlı k-a-nser ameliyatı olan babasını görmeye gitmezken kızı Lidya Müge Akdağ’ı dedesinin ziyaretine gönderip göndermediği soruları sorulmaya başlandı.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bunları Yapmalısınız
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuğun İsteği
GÜNLÜK HABER AKIŞI
KAVURUCU SICAKLAR GELİYOR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Profesör ve Öğrenci
GÜNLÜK HABER AKIŞI
yansıyacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Antalya’da Deprem
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yapmayın Dedi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hamle Geldi
POPÜLER VIDEO GALERİLER
google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.