Güncel ve tarafsız yeni nesil haber sitesi

Ne Olduğu Ortaya Çıktı

Ne Olduğu Ortaya Çıktı
3.059
16 Ağustos 2021 - 12:58

Hemde b!kın kim yapmış! Türkiyenin tanıdığı o isim sayesinde olmuş! Canlı yayında müge anlıya Uzun yıllardır ATV ekranlarında program sunan Müge Anlı’nın birkaç gündür bileğine bandaj taktığı izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Merak edilen konuyla ilgili konuşan Anlı, bileğindeki sorunun aylar öncesine dayandığını söyledi. “ZEYNEP BA-YILIRKEN KOLUMU TUTUNCA Bİ-LEĞİM ÇIKTI” Canlı yayında koluyla ilgili açıklama yapan Müge Anlı,

Bizim bir tane Zeynep Ergül vardı bir kere gelip bana sarılmıştı. Ba-yılan insan kendini ka-ybeder, bu da ba-yılacağım diye benim kolumdan çekti. O günden beri ne yapsam bileğim gitti. Şimdi en ufacık bir şey de bileğim çıkıyor” ifadelerini kullandı. ZEYNEP ERGÜL NEDEN PROGRAMA KATILDI? Gaziantep’te, 2017 yılında Arıl Mahallesi’nde, Mehmet Muharrem Elbay ve arazi ortaklığı olan emekli imam Cahit Ergül arasında anlaşmazlık nedeniyle çıkan tar-tışma k*avgaya dönüştü. K-avga sırasında Ergül ve akrabaları, Elbay’ı ö*ldürdü.

Olayın ardından geçen sürede so-ruşturma başlatan Gaziantep E*mniyet Müdürlüğü C*inayet Bürosu ekipleri, Elbay’ın son k*onuştuğu kişileri teknik ve fiziki takibe aldı. Müge Anlı’nın 27 Aralık 2019 tarihli yayınında, t-utuklu Zeynep Ergül’ün akrabası Hatice Ergül canlı yayında her şeyi i-tiraf etti. Zeynep Ergül’ün anlattıkları ise Müge Anlı’nın programına damga v*ururken konuşması ve davranışlarıyla sosyal medyada da kısa sürede fenomen haline geldi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bunları Yapmalısınız
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuğun İsteği
GÜNLÜK HABER AKIŞI
KAVURUCU SICAKLAR GELİYOR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Profesör ve Öğrenci
GÜNLÜK HABER AKIŞI
yansıyacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Antalya’da Deprem
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yapmayın Dedi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hamle Geldi
POPÜLER VIDEO GALERİLER
google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.