Güncel ve tarafsız yeni nesil haber sitesi

Hoş Olmadı

Hoş Olmadı
807
19 Haziran 2021 - 8:17

Star TV’nin sevilen programlarından olan İbo Show’un bu hafta yayınlanan bölümünde anlatılanlar ş-ok bir gerçeği ortaya çıkardı. Olay izleyicilerden büyük tepki gördü. Peki, kimler kav-ga etti? İşte detaylar…

İbo Show’un bu haftaki bölümünde son derece ilginç anlar yaşandı. İzleyiciler yaşanan olaylara bir türlü anlam veremedi. İbrahim Tatlıses’in anlattıkları programa adeta damga vu-rdu. Mahmut Tuncer ve İsmail Türüt’ün konuk olduğu son bölümde ilginç bir gerçek ortaya çıktı.

Kavga Çıktı

İbrahim Tatlıses, yıllar önce yayınlanan programda iki Roman’ın ka-vga ettiğini açıkladı. Tatlıses, bu kişileri önce k-avga ettirip sonra barıştırdığını açıklaması sonrasında konuklar oldukça şaşırdı. Tatlıses’in bu itirafı ise sosyal medyada büyük tepki gördü. Kavga Tepkisi Tatlıses’in, Romanlardan bahsettiği esnada takındığı tavır tepkiye sebep oldu.

Birçok sosyal medya kullanıcısı Romanların bu üslubu hak etmediğini belirterek sessiz kalmayacaklarını ifade etti. Birçok kullanıcı da İbrahim Tatlıses’i eleştirdi.

İbo Show’un yeni bölümlerinde neler olacağı büyük bir merakla takip ediliyor, son bölümde yaşanan olaylar sonrasında Tatlıses’ten yeni bir açıklama gelip gelmeyeceği de merak edilenler arasında.

POPÜLER VIDEO GALERİLER
google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.