Güncel ve tarafsız yeni nesil haber sitesi

Hastanelik Oldu

Hastanelik Oldu
5.004
14 Ağustos 2021 - 8:51

Ünlü komedyen Eser Yenenler, hastanelik oldu. Eşinin rahatsızlandığını öğrenince tatil yaptığı Çeşme’den çocuklarıyla birlikte İstanbul’a dönen Berfu Yenenler, konuyla ilgili açıklamayı sosyal medya hesabından yaptı. Bir süredir Çeşme’de tatilde olan ünlü çift Eser Yenenler ile Berfu Yenenler paylaşımlarına ara vermişti.

Hayranlarının merak ettiği çiftten kötü haber geldi. Berfu Yenenler sosyal medya hesabından Eser Yenenler’i hasta yatağında paylaşarak eşinin hasta olduğunu duyurdu. Ortalıkta görünmemelerinin sebebinin Eser Yenenler’in sağlık sorunları ile b-oğuşması olduğunu dile getiren Berfu Yenenler İstanbul’a döndüklerini de sözlerine ekledi.

SIKINTILI GÜNLER GEÇİRİYORUZ

Berfu Yenenler paylaşımına, “Bir süredir buralarda yoktum” notunu düştü. Sıkıntılı günler geçirdiklerini ifade eden Berfu Yenenler şunları söyledi: Bir süredir buralarda yoktum biliyorsunuz bu açıklamayı size borçluyum. Eser’de ortaya çıkan bir sağlık sorunu sebebiyle bir miktar sıkıntılı günler geçirdik. Çeşme’den döndük şu an İstanbul’dayız.

HER ŞEY YOLUNDA GÖZÜKÜYOR

Bazı tetkikler ve tedaviler sonrası evimize dönebildik. Şimdilik her şey yolunda gözüküyor. Eski hayatımıza yavaş yavaş dönüyoruz. Merak edip, soran herkese çok teşekkür ederiz, hadi bol bol mutluluk paylaşmaya devam edelim hep birlikte.

POPÜLER VIDEO GALERİLER
google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.