Güncel ve tarafsız yeni nesil haber sitesi

ERDOĞAN HASTA MI SORUSU GÜNDEMDE

ERDOĞAN HASTA MI SORUSU GÜNDEMDE
538
09 Kasım 2021 - 15:55

Cumhurbaşkanı Erdoğan Hasta mı Deniyordu, İşte Yapılan Operasyon!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, 29 Ekim resepsiyonundaki yürüyüş görüntüleri sonrası sosyal medyada gündem olan ‘sağlık sorunu’ tar-tışmaları devam ediyor. Flash TV Genel Yayın Yönetmeni Hakan Aygün, Erdoğan’ın sağlık durumu ile yürüyüş görüntüleri ile ilgili kendisine bu kez ‘2. elden yani külliye içinden’ gelen bilgiyi anlattı.

“KILCAL DAMAR O-PERASYONU GEÇİRDİ”

Yeniçağ’ın aktardığına göre Aygün, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın varislerinden ve kılcal damarlarından küçük bir o-perasyon geçirdiğini açıkladı.

“O-PERASYON BEŞTEPE’DE YAPILDI”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın genel sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Aygün, “Söz konusu o-perasyon ayakta tedavi yöntemiyle yapılan basit bir o-perasyon. O-perasyonun külleyenin altında bulunan tam teşekküllü bir hastanede yapıldı’ ifadelerinde bulundu… Öte yandan AKP İstanbul İl Başkanlığı Dijital Medya Koordinatörü Ömer Faruk Övenç ise, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yürüyüşüyle ilgili tartışmalara tepki gösterdi. Övenç, ‘2014’ten 2021’e’ başlığını kullandığı paylaşımında “Cumhurbaşkanımızın yıllardır yürüme tarzı bellidir. Tıpkı siyasetteki gibi hep emin, sakin ama kararlı adımlarla yürür. Bu sakin ama kararlı adımlardan korkanlar, bu adımlardan bir yalan ve iftira çıkartacak kadar alçaldılar” ifadesini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Erdoğan’ın sağlık durumuyla ilgili spekülasyonlar, iki gün önce gündeme damga vurdu. Aynı gün Cumhurbaşkanlığı tarafından Erdoğan’ın sağlığının iyi olduğuna ve yürüyüşünde bir problem olmadığına dair videolar vatandaşlarla paylaşıldı. TV5’te yayınlanan ‘4. Güç’ programında konuşan gazeteci Hasan Basri Akdemir, Erdoğan’ın yarım saat boyunca kabul ve selamlama yaptığını, yaşından ötürü ayaklarında uyuşma olduğu için adım atmakta zorlandığını dile getirdi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bunları Yapmalısınız
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuğun İsteği
GÜNLÜK HABER AKIŞI
KAVURUCU SICAKLAR GELİYOR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Profesör ve Öğrenci
GÜNLÜK HABER AKIŞI
yansıyacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Antalya’da Deprem
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yapmayın Dedi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hamle Geldi
POPÜLER VIDEO GALERİLER
google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.