Güncel ve tarafsız yeni nesil haber sitesi

Dualarımız Seninle

Dualarımız Seninle
2.467
08 Ağustos 2021 - 23:55

Haluk Levent bu kez kendisi için yardım istedi: ‘Vücuduma yayılmadan…’
Toplumsal olaylara duyarlılığıyla ve yaptığı sosyal yardımlarla tanınan sanatçı Haluk Levent, bu kez sosyal medya üzerinden kendisi için yardım istedi. Levent, kollarında ve ayak diz kapaklarında egzama-sedef benzeri bir sorun olduğunu belirterek, “Vücuduma yayılmadan tedavisini yaptırmak istiyorum. Bir yerlere gittim merhemler yarar etmedi. Haydi şimdi sıra sizde” dedi.

AHBAP Derneği’nin kurucusu sanatçı Haluk Levent, 28 Temmuz’dan bu yana Türkiye’nin çoğu noktasında başlayan orman yangınlarının başladığı günden beri yardım toplamaya devam ediyor.

Geçtiğimiz gün yangınlara havadan müdahale için helikopter kiraladıklarını açıklayan, toplumsal olaylara duyarlılığıyla ve yaptığı sosyal yardımlarla tanınan sanatçı Haluk Levent, bu kez kendisi için yardım istedi.

“VÜCUDUMA YAYILMADAN TEDAVİSİNİ YAPTIRMAK İSTİYORUM”
Sosyal medya hesabı Twitter’dan bir paylaşım yapan ünlü sanatçı, kollarında ve ayak diz kapaklarında egzama-sedef benzeri bir sorun olduğunu belirterek, hal bedenine yayılmadan tedavisini yaptırmak istediğini söyledi.

“HAYDİ ŞİMDİ SIRA SİZDE”
Durumun 1 senedir devam ettiğini ve merhemlerin fayda etmediğini açıklayan Levent, takipçilerine “Haydi şimdi sıra sizde. Bulun şu tedaviyi” diye seslendi. Ünlü sanatçının paylaşımı şu şekilde:

“Şu anda kollarımda ve ayak diz kapaklarımda egzama-sedef benzeri bi şey var. Vücuduma yayılmadan tedavisini yaptırmak istiyorum. Bir türlü olmadı. Bi yerlere gittim merhemler fayda etmedi. Hadi şimdi sıra sizde? Bulun şu tedaviyi. Kaşınıyor yaa. 1 senedir kaşınıyor mübarek.”

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bunları Yapmalısınız
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuğun İsteği
GÜNLÜK HABER AKIŞI
KAVURUCU SICAKLAR GELİYOR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Profesör ve Öğrenci
GÜNLÜK HABER AKIŞI
yansıyacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Antalya’da Deprem
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yapmayın Dedi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hamle Geldi
POPÜLER VIDEO GALERİLER
google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.