Güncel ve tarafsız yeni nesil haber sitesi

Dikkat Çeken Detay

Dikkat Çeken Detay
1.085
30 Temmuz 2021 - 8:30

Manavgat’ta 2 gündür devam eden orman yangınında yaşamını yi/tiren 3 kişiden Osman ve Şehri Kardaş çiftinin a/levlere, Delioğlan mevkiindeki evlerinde yakalandığı ortaya çıktı. Talihsiz çiftin ca/nsız be/denleri, mutfak ve tuvalette bulundu. Savcılık, ya/ngın sırasında kapıların kilitli olması sebebiyle olayı şüpheli bulup o/topsi istedi.

Anne ve babasının evlendiklerinden bu yana aynı evde yaşadıklarını ve bu evin onlara mezar olduğunu söyleyen Deniz Kardaş, “Babam aradı, ‘Yangın evin etrafını sardı, yetiş’ dedi. Hemen gelmeye çalıştım. Yollar kapalıydı. İtfaiyeyi aradım. Gelemedim. En sonunda gelip baktığımda her yer kül olmuş. Babam ve annem içeride yanmış” dedi.

“KORKUDAN İÇERİYE SAKLANMIŞLAR”
Anne ve babasının içeri girmesine anlam veremediğini de anlatan Kardaş, “Koyunları çıkartmaya çalışmışlar. Ağaçlar yanınca korkudan içeri saklanmışlar. Biri mutfağa diğeri ise tuvalete saklanmış. İkisi de orada yanarak can vermiş” diye konuştu.

ACILI EVLAT OTOPSİ İSTEDİ
Manavgat Cumhuriyet Savcılığı’nın, evin kapılarının kilitli olmasını şüpheli görünce otopsi istediğini belirten Kardaş, işlemlerin tamamlanmasının ardından anne babasını toprağa vereceklerini söyledi.

Kül olan evden geriye acı dolu kareler kaldı;

POPÜLER VIDEO GALERİLER
google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.