Güncel ve tarafsız yeni nesil haber sitesi

Daha 3 Yaşındaydı

Daha 3 Yaşındaydı
843
19 Kasım 2021 - 17:04

Son dakika: Mersin’de Yörük bir ailenin 3 yaşındaki kızı M-üslüme, çadırlarının önünde bisikletiyle oynarken kaybolmuştu. 10 gündür her yerde aranılan M-üslüme’nin c-nsız bedeni o-lay yerinden yaklaşık 7 kilometre uzaklıkta, 500 metre yüksekliğindeki dağın tepesinde bulundu.

Mersin’in Gülnar ilçesine gelen Yörük bir aile 10 Kasım’da çadır kurdu. 7 çocuklu Mehmet ve Selvi Yağal ailesinin 3 yaşındaki kızı Müslüme aynı gün saat 17.00 sıralarında bisikletiyle oynarken ortadan kayboldu.

HERKES SEFERBER OLDU
Aile ve çevredekilerin yaptığı aramada bulunamayan küçük kız için haber verilmesi üzerine j-andarma, itfaiye, A-KUT, U-MKE, belediyeler ve A-fad’a bağlı ekipler sevk edildi. Bölgede ilk gün gönüllülerin de yer aldığı 700 kişi arama çalışmasına katıldı. Daha sonra 200 kişiden oluşan profesyonel ekiple, belediye, çeşitli kurum ve gönüllülerin katıldığı 300 kişi 12 kilometrelik vadi, orman ve dağlık alanda defalarca arama çalışması yaptı. Çalışmalara iz takip, kadavra ve kokuya duyarlı köpekler, insanlı keşif uçağı, termal droneler de destek verdi ancak hiçbir sonuç alınamadı.

CA-N-SIZ BEDENİ BULUNDU
Çalışmaların 10. gününde Müslüme’den acı haber geldi. Küçük kızın c-ansız bedeni, kaybolduğu yerden 7 kilometre uzaklıkta, 500 metre yüksekliğindeki dağın tepesinde bulundu.

AİLESİ YIKILDI
CNN Türk muhabirinin aktardığına göre kötü haberin verildiği aile yıkıldı. Bölgede, Müslüme’nin acılı annesinin ağıtları yankılandı. Mersin’de ailesinin kurduğu çadırın önünde oynarken kaybolan 3 yaşındaki Yörük kızı M-üslüme’nin, arama çalışmalarının 10. gününde ca-n-sız bedeni bulundu. M-üslüme’nin acı haberini alan ailesi p-erişan oldu. Kendinden geçen annesi ise ağıtlar yaktı.

Mersin’in Gülnar ilçesinde 10 Kasım’da ailesinin kırsal alanda çadır kurduğu sırada kaybolduğu belirtilen 3 yaşındaki M-üslüme Yağal’ın bulunması amacıyla yürütülen ve dün havanın kararması yüzünden ara verilen çalışmalara sabahın erken saatlerinde yeniden başladı.

ANNESİ F-ERYAT ETTİ
M-üslüme’nin cansız bedeni evlerinden 7 kilometre uzaklıkta bir dağlık alanda bulundu. M-üslüme’nin yakınları, a-cı haberin ardından gözyaşı döktü. A-cılı annenin yaktığı ağıtlar yürekleri yaktı.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bunları Yapmalısınız
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuğun İsteği
GÜNLÜK HABER AKIŞI
KAVURUCU SICAKLAR GELİYOR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Profesör ve Öğrenci
GÜNLÜK HABER AKIŞI
yansıyacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Antalya’da Deprem
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yapmayın Dedi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hamle Geldi
POPÜLER VIDEO GALERİLER
google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.