Güncel ve tarafsız yeni nesil haber sitesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Sedat Peker Açıklaması…

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Sedat Peker Açıklaması…
1.022
18 Mayıs 2021 - 8:52

Cumhurbaşkanı Erdoğan, son iki haftadır yayınladığı videolarda çeşitli iddialarda bulunan suç ör-gütü lideri Sedat Peker’le ilgili isim vermeden konuştu. Peker’in iddialarından medet umanlara sert çıkan Erdoğan, “En büyük üzüntümüz ülkemizde hala çe-telerden medet umacak kadar zavallılaşan, küçülen, haysiyet fukarası kişiliklerin olduğunu görmektir. Te-rör ör-gütleri gibi s-uç çe-teleri de zehirli bir yılan gibidir. Onlarla aynı çuvala girerseniz başınıza geleceklere rıza göstermiş olursunuz” dedi.

Kabine toplantısının ardından açıklama yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, son iki haftadır yayınladığı videolarda dile getirdiği ciddi iddialarla ülke gündemine yerleşen suç örgütü lideri Sedat Peker’in iddialarına dair isim vermeden konuştu.

Peker’in iddialarıyla ilgili “Bu kir-li senaryoyu bozacağız” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Te-rör ör-gütleri gibi suç çe-teleri de ze-hirli bir yılan gibidir. Onlarla aynı çuvala girerseniz daha sonra başınıza geleceklere rıza göstermiş olursunuz” ifadelerini kullandı. Erdoğan ayrıca, eski Türkiye alışkanlıklarının da hortlamasına müsaade edilmeyeceğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasının ilgili bölümü şöyle:

“S-UÇ ÖR-GÜTLERİNİ ÜLKENİN BAŞINA MUSALLAT OLMAKTAN ÇIKARDIK”

“19 yıl önce ülkenin yönetimini devraldığımızda yaptığımız en önemli işlerden biri de geçmişte te-rör ör-gütleri ve ideolojik kavgalar yanında suç ör-gütlerinin cirit attığı ülkemizin her yerinde huzuru sağlamak olmuştur. Yürüttüğümüz kararlı mücadele sayesinde suç ör-gütlerini ülkenin ve milletin başına musallat olmaktan tamamen çıkardık.”

“BU Kİ-RLİ SENARYOYU BOZACAĞIZ”

“Demokrasi ve hukuk dışı her araçtan medet umanlar şimdi yeni arayışlara yönelmişlerdir. Türkiye’yi vesayetin, darbecilerin, gözü doymaz ekonomik te-tikçilerin, demokrasiyi hazmedememiş iç ve dış siyaset mühendislerinin, her türünden çe-telerin pençesinden nasıl kurtardıysak bu kirli senaryoyu da aynı şekilde bozacağız.”

“ESKİ TÜRKİYE HASTALIKLARINI HORTLATMA NOKTASINDA MESAFE ALAMAYACAKLAR”

“Biz demokrasiye, milli iradeye, hukuka, medeniyetimizin ve tarihimizin üzerimize yüklediği sorumluluklara uygun şekilde çalışmaya, mücadele etmeye, hedeflerimize doğru ilerlemeye devam edeceğiz. Ne yaparlarsa yapsınlar, hangi yollara başvururlarsa vursunlar, eski Türkiye hastalıklarını hortlatma noktasında mesafe alamayacaklar.”

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bunları Yapmalısınız
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuğun İsteği
GÜNLÜK HABER AKIŞI
KAVURUCU SICAKLAR GELİYOR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Profesör ve Öğrenci
GÜNLÜK HABER AKIŞI
yansıyacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Antalya’da Deprem
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yapmayın Dedi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hamle Geldi
POPÜLER VIDEO GALERİLER
google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.