Güncel ve tarafsız yeni nesil haber sitesi

Çok Şükür Durumları İyi

Çok Şükür Durumları İyi
1.513
24 Şubat 2021 - 8:43

Ünlü şarkıcı Çılgın Sedat’ın ailesi ile beraber Beylikdüzü’nde yaşadığı villada y-angın çıktı. Haberi alır almaz olay yerine gelen şarkıcı, ailesini göremeyince s-inir k-rizi geçirdi. Bir süre sonra ailesine kavuşan ünlü şarkıcı, g-özyaşlarına boğuldu. Uzun süre gözyaşı döken şarkıcı, y-angın sırasında evde olmadığını belirterek ‘Küçük oğlum aradı. Ağlayarak baba yangın çıktı diye. Ailem evdeydi. Eşim kötü durumda biraz’ diye konuştu.

Ünlü şarkıcı Çılgın Sedat’ın Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi’nde lüks bir sitede bulunan villasında y-angın çıktı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yangına kısa bir süre içinde müdahale ederek duman tahliyesi çalışmalarına başladı. Tamamen söndürülen y-angın sonrası, villada maddi hasar oluştu. 3 katlı villalın giriş katında çıkan yangının sebebi de henüz belirlenemedi.

Olay esnasında evde olmayan ünlü şarkıcı ise haberi duyar duymaz ailesine koştu. E-ngelli çocuğunu ve ailesini göremeyince s-inir k-rizi geçiren Çılgın Sedat’ı komşuları sakinleştirmeye çalıştı. Bir süre sonra ailesine kavuşan ünlü şarkıcı, şu ifadeleri kullandı: ‘Küçük oğlum aradı. Ağlayarak baba y-angın çıktı diye. Kameralara bakıyorum hepsi yanmış hiç bir şey göremiyorum’ Alt katan bir yerden çıkmış. Elektrik kontağıyla mı alakalı bilmiyorum. Ailem evdeydi. Eşim kötü durumda biraz’ dedi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bunları Yapmalısınız
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuğun İsteği
GÜNLÜK HABER AKIŞI
KAVURUCU SICAKLAR GELİYOR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Profesör ve Öğrenci
GÜNLÜK HABER AKIŞI
yansıyacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Antalya’da Deprem
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yapmayın Dedi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hamle Geldi
POPÜLER VIDEO GALERİLER
google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.