Güncel ve tarafsız yeni nesil haber sitesi

Ba’kın Bize Ne Yedirmişler

Ba’kın Bize Ne Yedirmişler
1.902
23 Ocak 2021 - 17:41

İNSANLARA YEDİRDİKLERİ PES DEDİRTTİ

Türkiye bir yemek fabrikasında ortaya çıkan skandal görüntülerle sarsıldı. Görüntülere tepkiler çığ gibi büyüdü. Ünlü bir markanın paketleme servisinde çalışan iki personelin tiktok için çektiği videoyla ortaya çıkan iğrenç olay izleyenlerin midesini ağzına getirdi.

Görüntünün sosyal medyada yayınlaması sonrası fabrikaya baskın düzenlendi ve iki personel gözaltına alındı. Hazır döner paketleyen iki çalışanın maske kullanmadan etlerle oynayarak çektiği video, sosyal medyada infial yarattı.

Sosyal medyada dolaşıma giren bir video, görenleri şaşkına çevirdi. TikTok uygulamasına video çekip yükleyen hazır döner işletmesi çalışan 2 kişinin, müziğe eşlik ederken, maskesiz bir şekilde paketleme yaptığı görüldü.

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI, SOSYAL MEDYADAKİ GÖRÜNTÜLER ÜZERİNE TESPİT EDİLEN HAZIR DÖNER İŞLETMESİNE CEZAİ İŞLEM UYGULANARAK SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDUĞUNU AÇIKLADI (MUSA ERDOĞAN/ANKARA-İHA)
Tarım ve Orman Bakanlığı, sosyal medyadaki görüntüler üzerine tespit edilen hazır döner işletmesine cezai işlem uygulanarak suç duyurusunda bulunulduğunu açıkladı.

REZALET DURUM

Görüntüyü sosyal medya hesabından paylaşan bir kullanıcı, “Bir hazır döner işletmesinde çekilmiş bu videoda dönerlerin paketlere dolum yapıldığı süreçte yaşananlar görünüyor. Rezillik, iğrençlik. En ağır ceza verilmediği sürece bu TikTok rezaletleri bitmez. Bu adamlara ayrı ağır bir ceza, işletmeye de ayrı ağır bir ceza vereceksiniz ki işletme sahibi her türlü işletmesini böyle başıboş adamlara bırakmaya korkacak” ifadelerini kullandı.

TEPKİLERİN ODAĞI OLDULAR

Çok sayıda kullanıcı, paylaşımın altına tepkisini dile getirdi. Bir kullanıcı, “Önlük diye üstüne geçirdiği çöp poşeti, o iğrenç ağzına sürdüğü gıda… Neresinden tutsanız rezillik, gerçekten midem bulandı” ifadelerini kullandı. (Kırklareli’de olduğu bildirilen görüntüler. Marka ismi yasak olduğu için paylaşamıyoruz fakat ülkemizde çokça satılan ürünlerden biri olduğunu aktarabiliriz. Gerekli cezai işlemler uygulandı.)

POPÜLER VIDEO GALERİLER
google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.