Güncel ve tarafsız yeni nesil haber sitesi

3. Kez Öğrendi

3. Kez Öğrendi
475
12 Haziran 2021 - 11:33

90’lı yıllara damga vuran Şarkıcı Gülay, son yıllarda sağlık sorunlarıyla mü/cadele ediyor. Me/sane ve bö/brek tü/mörüne bağlı olarak ço/klu organ ye/tmezliği yaşayan Gülay, tedavisinin ardından tatil için gittiği bodrumda 3. kez ka/nser olduğunu öğrendi. Ra/him ka/nseri olduğu belirlenen ünlü şarkıcı apar topar İstanbul’a dönerek tedaviye başladı.

‘Cesaretin Var mı Aşka?’ şarkısıyla 90’lı yıllara da/mga vu/ran Şarkıcı Gülay, son yıllarda sağlık sorunlarıyla mü/cadele ediyor. 1’er yıl arayla me/sane ve bö/brek tü/mörü a/meliyatı geçiren şarkıcı, son olarak 2019 yılında çoklu o/rgan ye/tmezliği nedeniyle ha/stanede uzunca bir süre te7/davi gördü.

TATİL İÇİN GİTTİĞİ BODRUM’DA SAĞLIK SO/RUNLARI YAŞADI
Pa/ndemi ne/deniyle uygulanan kısıtlamaların ka/lkmasını fı/rsat bi/len Gülay, ta/til için Bodrum’daki kız kardeşi Nilüfer Sezer’in yanına gitti. Gülay, burada sağlık so/runları ya/şayınca Milas Devlet Hastanesi’ndeki do/ktorlara b/aşvurdu.

DOKTORLAR RA/HİM KA/NSERİNDEN ŞÜ/PHELENDİ
Şarkıcıyı muayene eden do/ktorlar, r/ahim ka/nserinden şüphelendi. Bi/yopsi için alınan parçanın ta/hlili ra/him ka/nseri olarak çıkınca, şarkıcı uçakla İstanbul’a d/öndü. Gülay, bundan sonraki tüm te/ş/his, a/meliyat ve tedavi sürecini daha önce de yattığı Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ge/çirecek.90’lı yılların sevilen şarkıcısı Gülay, 3. kez ka/nsere ya/kalandı

SAÇLARINI KAZITMIŞTI
Çevresindeki çoğu kişiyi ka/nserden ka/ybeden Gülay, hastalıkta erken tanının önemini vu/rgulamak ve ka/nserle mü/cadele eden çocuklara destek olmak için saçlarını kazıtmıştı.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bunları Yapmalısınız
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çocuğun İsteği
GÜNLÜK HABER AKIŞI
KAVURUCU SICAKLAR GELİYOR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Profesör ve Öğrenci
GÜNLÜK HABER AKIŞI
yansıyacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Antalya’da Deprem
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yapmayın Dedi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Hamle Geldi
POPÜLER VIDEO GALERİLER
google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.