Güncel ve tarafsız yeni nesil haber sitesi

3 Kelimeyi Söyledi

3 Kelimeyi Söyledi
9.759
13 Haziran 2021 - 23:52

Motosiklet k-azası sonucunda komaya girdi. Doktorlar 22 yaşındaki gencin kemiklerinin kırıldığını, iç organlarının y-aralandığını ve beyninde t-ravmatik h-asar oluştuğunu tespit etti.

Danielle’e hastanede ‘Eşinizin uyanamama ihtimali çok yüksek’ denilince genç k-adın yı-kıldı. Yapılan tartışma ve testlerin ardından, doktorlar Daniel Matt’in solunum cihazının fişinin çekilmesini önerdiler.

Yapılacak bir şey olmadığına inanıyorlardı. Danielle vazgeçmedi. “Hayatımıza bile başlayamamıştık. Vazgeçemezdim” dedi. Matt’in babası iki yıl önce v-efat etmişti ve annesi de ona bakamayacak kadar hastaydı. Danielle, Matt’i eve getirdi ve 7/24 onunla ilgilendi. Eşine bakmak için hayatındaki her şeyden vazgeçti. Çabaları bir süre sonra meyvesini verecekti. Evde üç ay daha koma halindeyken birden Matt gözlerini açtı! Danielle, eşinin bir şeyler söylemeye çalıştığını farketti. Eşine ne demek istediğini tekrar ve tekrar sordu. O da sonunda ‘Deniyorum!’ diyerek ilk kelimesini fısıldadı.

Danielle o an için, “Hayatımda duyduğum en güzel şeydi” dedi. Her şey bir anda normale dönmeye başladı. Matt gün geçtikçe kendine gelmeye başladı. Konuşmayı, ayakta durmayı ve yürümeyi tekrardan öğrenmeye başladı. Hala k-aza öncesindekileri hatırlamakta güçlük çekiyor. Danielle olan i-lişkisini ve düğünlerini hatırlamıyor.

“İyi ki Danielle’le evlenmişim. Onun karşılıksız sevgisi sayesinde bugün hayattayım” dedi. Şimdilerde Matt’in durumu çok daha iyi. Yürüyebiliyor, konuşabiliyor, bisiklete biniyor ve hatta yoga yapıyor! Daniel’in eşi için m-ücadelesi bir mucizeye neden olmuş. Doktorlar vazgeçse de Danielle vazgeçmemiş! Buradan da göreceğiniz gibi gerçek a-şkın üstesinden gelemeyeceği şey yok. Bu tür haberler hepimizin yüreğine su serpiyor ve umut veriyor.

Eşinin Yaşam Ünitesi Fişini Neredeyse Çekiyordu Ve Sonra Bir Mucize Gerçekleşti Evlenirken eşinizi hastalıkta ve sağlığınızda seveceğine dair yemin edersiniz. Öte yandan çoğu çift sözlerine sadık kalamaz ve boşanmayı tercih eder. 22 yaşındaki Matt Davis ve eşi Danielle’in herkese örnek olacak türden bir evliliği var. İlk görüşte aşkın sadece filmlerde olduğunu düşünebilirsiniz. Matt ve Danielle’in tanışması ise film karesinden fırlamış gibi. Birbirleriyle 8 yıldır evliler. Çift heyecanla gelecek planları kurarken kader ağlarını ördü. Evlendikten 7 ay sonra Matt komaya girdi. Her şey sıcak bir yaz gününde değişti. Matt nefes alamamaya başladı. Eşinin Yaşam Ünitesi Fişini Neredeyse Çekiyordu Ve Sonra Bir Mucize Gerçekleşti Evlenirken eşinizi hastalıkta ve sağlığınızda seveceğine dair yemin edersiniz. Öte yandan çoğu çift sözlerine sadık kalamaz ve boşanmayı tercih eder. 22 yaşındaki Matt Davis ve eşi Danielle’in herkese örnek olacak türden bir evliliği var. İlk görüşte aşkın sadece filmlerde olduğunu düşünebilirsiniz. Matt ve Danielle’in tanışması ise film karesinden fırlamış gibi. Birbirleriyle 8 yıldır evliler. Çift heyecanla gelecek planları kurarken kader ağlarını ördü. Evlendikten 7 ay sonra Matt k-omaya girdi. Her şey sıcak bir yaz gününde değişti. Matt nefes alamamaya başladı.

POPÜLER VIDEO GALERİLER
google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.