Güncel ve tarafsız yeni nesil haber sitesi

1 Hafta Sonra Alıcı Geri Döndü Ve Kamyonetinin Arkasına Bakmasını İstedi

1 Hafta Sonra Alıcı Geri Döndü Ve Kamyonetinin Arkasına Bakmasını İstedi
5.472
05 Temmuz 2021 - 11:04

Hayatını Kaybeden Oğlunun Beşiğini Sattı. 1 Sonra Alıcı Geri Döndü Ve Kamyonetinin Arkasına Bakmasını İstedi Ha-mile olmak ve karnında bir bebeğin oluşuyor bilmek bilmek bir duygu. Tecrübe edenler bu duyguyu çok iyi bilirler. Anne adayları, ilk üç ayda dü-şük yapma riskinin yüksek bildiklerinden ha-mileliği üç ay sonra açıklıyorlar. Bebeğiniz kaç aylık olsun dü-şük yapmak kötü bir duygu. Sonuçta evladınızı daha doğmadan kaybediyorsunuz. Ha-mileliğin dokuzuncu ayında olan Valerie Watts geleceğinin bebeğinin odasını aylar öncesinden hazırlamıştı. Planlanan doğum birkaç gün önce bir tuhaflık hissetmeye başladı. Bebeği eskisi gibi hareket etmiyordu.

 

Meğerse Noah ismini vereceği bebeği dünyaya gelmeden hayatını kaybetmiş. Bunu öğrenen Valerie yıkıldı. Bebek odasına girmeye bile cesaret edemeyen Valerie, bebek odasındaki eşyalara bir yıl boyunca dokunmadı. 2014 yılında Valerie, oğlunu yatırmak için dört gözle beklediği beşiği satmaya karar verdi. Beşik ona her daim hayatını kaybeden oğlunu hatırlatıyordu. Gerald ismindeki kişi beşiği satın almak istediğini söyledi ve evinin önüne geldi. Beşiğin fiyatını yeniden sordu. Fiyatta anlaştılar ve Gerald beşiği alarak evinin yolunu tuttu.

 

Gerçeği sonradan öğrendi Gerald, Valerie’nin yaşadıklarından habersizdi. Çocuğunun büyüdüğünü ve beşiği de bu yüzden sattığını düşündü. Sonradan Gerald’ın eşinin, Valerie’ye beşiği satın almadan önce oğlunun kaç yaşında olduğunu sorduğu ortaya çıktı. Valerie, gerçeği anlatınca k-adın da haliyle çok üzülmüş. Beşikle evin yolunu tutarken, k-adın eşine gerçeği anlatmış. İşte o zaman Gerald, beşiğin Valerie için ne kadar önemli olduğunu anlamış. Gerald, Fox9’a “Eve dönmeden beşiği bir şekilde geri vereceğimiz konusunda karar kıldık” dedi. Öte yandan Gerald beşiği olduğu gibi Valerie’ye veremeyeceklerini biliyordu. Marangoz olan Gerald’ın aklına harika bir fikir geldi. Beşiği sökerek parçalarından geniş bir sandalye yaptı. Beşiği satın aldıktan bir hafta sonra Gerald, elinde sandalyeyle geri döndü. Valerie, Gerald’ın yaptığı güzel hareket karşısında gözyaşlarını tutamadı.

POPÜLER VIDEO GALERİLER
google news abonelik

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.